• icon
  • icon

Різдво на лінії фронту

7 днів. 4 області. 14 заходів. 1 300 діток, яким нам вдалось зробити різдвяне свято.

Це був надзвичайно благословенний тиждень для нашої команди. Ми відчували Божу підтримку у дорозі та Його захист під час проведення заходів.

Загалом ми відвідали 14 точок, на кожній із яких провели різдвяні заходи:

⁃ Харківська область (Ізюм)
⁃ Донецька область ( Олександрівка, Дружківка )
⁃ Дніпропетровська область ( Петропавлівка, Павлоград, Покровське, Великомихайлівка)
⁃ Миколаївська область( Миколаїв, Олександрівка, Шурино,

Хочемо згадати усіх, хто долучився до цього рейсу, адже завдяки вам, нам вдалось принести стільки радості для цих діток.

⁃ Дякуємо за велику кількість різдвяних подарунків від організації GiveCare та нашим голландським та німецьким друзям.
⁃ За різдвяні продуктові набори дякуємо місії «Україна для Христа» та «The four Ukraine».
⁃ Дякуємо «Біблійній Місії»
⁃ Кейт із Нідерландів за солодощі та іграшки для діток.
⁃ За подарунки щиро дякуємо закладам дошкільної освіти міста Борислав номер 11 та 3.
⁃ Велика подяка сімʼям, які приймали нашу команду на ночівлю і дбали про нас.
⁃ А також усім, хто жертвував кошти та підтримував молитовно.

Запускаємо ще один проєкт для діток, які проживають на прифронтових територіях: «Різдво на лінію фронту». Чому для нас це так важливо?
Розпочнемо з того, що рік тому ми запустили проект «Час Різдва». Для того, щоб зібрати 1000 різдвяних подарунків, які наші волонтери роздавали діткам у східних областях України. Згодом, улітку ми мали можливість провести три свята у Дніпропетровській області, тоді нас підтримали багато наших друзів та партнерів, і разом ми змогли зробити трішки щасливішими діток, які там мешкають.
Ми побачили на скільки важлива увага для цих діток, і були вражені, як багато вони дякували за подарунки. Для наших дітей, це звичайні речі, а для дітей, які проживають на прифронтових територіях, багато звичайних речей уже давно стали важливими та цінними. Після цього рейсу, ми поставили собі за мету робити усе можливе, щоб охопити ще більшу кількість дітей. Саме тому зараз ми дуже активно готуємось до нової поїздки, бо одразу після нового року, з командою «Дорога Життя», ми вирушимо у Східні області України. Загалом ми плануємо за тиждень відвідати п’ять областей, у яких проведемо 14 заходів.

Загалом ми плануємо за тиждень відвідати п’ять областей, у яких проведемо 14 заходів.
Сьогодні ми потребуємо вашої підтримки. Чим ви зможете допомогти? Перше - молитва. Просимо ваших молитов, щоб Бог допоміг нам зробити усе за планом. Друге - фінансова підтримка. Ви можете долучитись до цього проекту, жертвуючи кошти.

Made with