• icon
  • icon

Академія Розвитку Талантів

Арт-терапія

На занятті з арт-терапії діти вивчатимуть різні художні техніки, та відкриватимуть світ креативності і власної фантазії.

Англійська для дошкільнят

4-5 років - це чудовий вік для сприйняття нової мови. На уроках дітки спілкуються із вчителем та однолітками англійською та вивчають нові слова

Курси Англійської

Мовне навчання спрямоване на розширення словникового запасу та покращення граматики, наші вчителі використовують сучасні методи навчання.

Майстер-класи

Кожного святкового сезону у школі АРТ проходять творчі майстер-класи, із виготовлення виробів різноманітними техніками.

АРТ-Академія Розвитку Талантів-це нова інноваційна школа у місті Бориславі, створена ГО «Дорога Життя».
Академія Розвитку талантів - це особлива школа, яка надасть дітям відмінну можливість розвинути свій потенціал у різних сферах. У нашій школі діти не лише зможуть вивчати мови, але й освоювати мистецтво арт-терапії та творчості, на курсах із Web-It діти вчитимуться дизайну та анімації.
Мовне навчання в Академії Розвитку Талантів буде спрямованене на розширення словникового запасу, поліпшення граматики та вміння правильно висловлювати думку. Наші вчителі використовуватимуть сучасні методи навчання, групові та індивідуальні заняття, що дозволять кожному учневі розвивати свої мовні навички на власному рівні.
У нашій школі також буде можливість займатись арт-терапією - це потужний інструмент для особистісного розвитку дитини. У процесі занять з арт-терапії діти вивчатимуть різні художні техніки, експериментуватимуть з різними матеріалами та відкриватимуть світ креативності і власної фантазії. Наша громадська організація продовжує працювати із дітьми ВПО та дітками із малозабезпечених сімей. Серед цих пільгових місць, ми маємо місця для дітей наших загиблих воїнів та пропавших безвісти.

Made with